• Ново
С. Поло Асн. Машко и големо машко руно џогер
zoom_in

С. Поло Асн. Машко и големо машко руно џогер

DEN 320.00

Износ
check Во продавницата.

Ставете го обичниот во вашиот викенд со американскиот Поло Асн. Џогер од руно. Во мека, памук/руно со средна тежина со функционални џебови од патент, овие џогери се оние во кои ќе живеете. Моделот е приближно. 6 '1 "Носење големина M. Класична силуета за лесно вклопување. Карактеристики на мало везено лого на горниот лев фронт. Еластична лента за половината, функционирање на влечење; странични џебови од патент.

Им се допаѓа и на купувачите..