• Ново
Живописен живот розов расипан џемпер за кучиња, х-мал
zoom_in

Живописен живот розов расипан џемпер за кучиња, х-мал

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Дозволете им на сите да знаат само колку е сакано вашето куче со живописен живот розов расипан џемпер за кучиња. Овој џемпер има златно сјајно срце со зборот "расипан " над него во забавен фонт за скрипти. Удобното, без ракав вклопување му овозможува на вашето домашно милениче да се движи слободно, за да можат да шират обични кучешки вибрации. Оваа облека е одлична за прошетки на ладно, свежо утро, играње во снег или играње со пријатели во паркот за кучиња. Достапно во повеќе големини, можете да го изберете оној што најдобро одговара на вашето кученце. Бидете сигурни да проверите други живописни животни играчки и додатоци за да го задржите вашето куче среќно и да изгледа стилски. Земете живописен живот розов расипан џемпер за кучиња денес! Ibивотен живот розов расипан џемпер за кучиња, X-Small : има златно сјајно срце со зборот „расипан“ над него во забавен фонт за скрипти. Удобно вклопување без ракави. Одлично за ладно утрински прошетки, играње во снег или одење во паркот за кучиња. Парови добро со други живописни животни додатоци и облеки. Достапно во повеќе големини.

Им се допаѓа и на купувачите..