• Ново
Изматете ги обетките за изјава со сатен-кафеава смола од 14 килограми со злато од злато
zoom_in

Изматете ги обетките за изјава со сатен-кафеава смола од 14 килограми со злато од злато

DEN 239.20

Износ
check Во продавницата.

Израмнете ја вашата игра со додатоци со обетки со изјава од 14 K злато-позлатени. Дизајнирано со шарени кафеави смола од статин смола и златни лакови, овие современ и стилски пар ќе надополнат нешто од фармерки и мета до сад и формална облека. Исклучиво на. Метал : 14 K златен блиц. Должина на капка : 3 ''. Затворање : Спојката на куршумот назад. Акценти : кафеава смола во облик на форма во форма U со лакови од златен тон. Белешка : Фотографиите може да се зголемени и/или подобрени за да се прикажат детали . обетки од каросерија со златен тон кафеава смола. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Им се допаѓа и на купувачите..