• Ново
Арканзас Razorbacks Lea Warrings
zoom_in

Арканзас Razorbacks Lea Warrings

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Нашите обетки на Arkansas Razorbacks Lea се прекрасно парче од обичен накит. Лесно да се носи силиконска нараквица го прави овој огромен хит од година во година, а обетките и ѓердан се карактеризираат со големи логоа што ги сакаат сите вистински навивачи! Спарени заедно Ова е стандардна ставка за повеќето продавници кои ја сакаат директната привлечност на колекцијата Леа. Обетките се одликуваат со пост во стилот на француски кука. Ѓерданот е кабелски ланец од 18 инчи со продолжение од два инчи за да можете да ја прилагодите вашата должина. Нараквицата е нараквица со силиконски брада што може да се прилагоди за да одговара на зглобот на која било големина. Сите предмети се направени од легура на цинк и се запечатени со анти-трска. Секое парче е дизајнирано и собрано со работни мајки и баби во нашата канцеларија за производство веднаш пред Тулса, Оклахома. Некои компоненти се направени во Кина, а потоа се собраа гордо во САД. Арканзас Razorbacks Леа обетки.

Им се допаѓа и на купувачите..