• Ново
Mellow World Unise Ziad Rolling Carry-On Cougmase со тркала од четири степени 16 ”x7” x14 ”
zoom_in

Mellow World Unise Ziad Rolling Carry-On Cougmase со тркала од четири степени 16 ”x7” x14 ”

DEN 767.84

Износ
check Во продавницата.

Направено од траен најлон материјал, пространа тркалачка дуфела има предни патенти и џебови за лизгање. Одлично за патување, како и со дополнителна лента во задниот дел за да се лизне низ рачката за багаж. Mellow World Unisex Ziad Rolling Carry-On Cougmase со четири тркала од 360 степени 16 ”x7” x14 ”.

Им се допаѓа и на купувачите..