• Ново
Ножици За нокти, Сет За Ножици Против лизгање, Курва Пренослива За Дома
zoom_in

Ножици За нокти, Сет За Ножици Против лизгање, Курва Пренослива За Дома

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Ножици За нокти, Комплет За Ножици Против лизгање, Курва Пренослив За Домашна Спецификација : комплет за штипки За Нокти, мал и удобен за носење, неопходен за дома и патување. Карактеристики : 1. Курва издржлив. 2. Повеќенаменски, стилски и пренослив. 3. Стрижење против прскање, дизајн против лизгање. 4. Двоен лак залак е лесен и удобен. 5. материјали, кожна школка, висока класа . Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Материјал За Поставување Клипови За Нокти : Боја Од Нерѓосувачки Челик : Црвена, Црна Изборна Големина : Прибл. 6,3 х 10,8 х 1,5 см / 2,5 х 4,3 х 0,6 Во Тежина : Прибл. 104г / 3.7 мл пакет листа : 1 х Клип Сет Курва трајни. Повеќенаменски, стилски и пренослив. Стрижење против прскање, дизајн против лизгање. Двоен лак залак е лесен и удобен. Висококвалитетни материјали, кожна школка, висока класа.

Им се допаѓа и на купувачите..