• Ново
Мрежи Нокти Кристали Тркалезна Бонбони Боја Нокти Дијаманти ЗА 3д Нокти Уметнички Декор
zoom_in

Мрежи Нокти Кристали Тркалезна Бонбони Боја Нокти Дијаманти ЗА 3д Нокти Уметнички Декор

DEN 410.24

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : . сосема нов и квалитетен. Висококвалитетен материјал, ноктите кристали се направени од врвни квалитетни смола материјали, не е лесно скршени, карактеристики тврди и издржливи, ќе покажат убава пенлива и осветленост под светлината. Широка апликација, најдобар избор за да креирате разни стилови на уметност за нокти, погодни за шминка за очи, декорација на лице и уметност на телото; можете исто така да ги користите се применуваат во Било Кој DIYcraft, како што се телефон за школка, облека, чевли, торби, картички, бележници и сл. Акрилен декор за нокти со смола за лице со рамен грб, изработен од смола со одличен квалитет СЕКОЈ АБ кристали со рамен грб, може да се нанесе со лепак на која било површина како ткаенина, пластика, метал, но не лесно да падне, погоден за самостојна форма на скапоцен камен на лицето и ќе направи да изгледате поинаку. Прекрасен подарок тоа е добар изненадувачки подарок за девојки и жени на специјален фестивал . АБ пенливи кристали, сите наши кристали се во популарна иридентна кристална аб боја, опремена со убави форми и прекрасни аспекти на сечење; аб кристалот значи убав ефект што рефлектира светлина, ќе покаже различна боја од различни агли под сонце, светлина или друга природна светлина, ќе ве направи поелегантни и шармантни. Пакетот Вклучува : . 1 Поставете Кристали За Нокти (63,64,65 Опционално). 63 : 1 Кутија Ноктите Кристали. 64 : 1 Кутија Ноктите Кристали и пинцети. 65 : 1 Кутија Ноктите Кристали И Пинцети+Пинцети+Восок Пенкало. Спецификации : . Материјал : Смола. Големина : . Кутија : 21€13.4€2cm/8.27€5.28€0.79 инчи. Восочно Пенкало : 14см/5,51 инчи. Пинцети : 10,5 см/4,13 инчи. Лента : 63,64,65. забелешка : . Ве молиме дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење. Поради разликата помеѓу различните монитори,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. сосема нов и квалитетен. Висококвалитетен материјал, ноктите кристали се направени од врвни квалитетни смола материјали, не е лесно скршени, карактеристики тврди и издржливи, ќе покажат убава пенлива и осветленост под светлината. Широка апликација, најдобар избор за да креирате разни стилови на уметност за нокти, погодни за шминка за очи, декорација на лице и уметност на телото; можете исто така да ги користите се применуваат во Било Кој DIYcraft, како што се телефон за школка, облека, чевли, торби, картички, бележници и сл. Акрилен декор за нокти со смола за лице со рамен грб, изработен од смола со одличен квалитет СЕКОЈ АБ кристали со рамен грб, може да се нанесе со лепак на која било површина како ткаенина, пластика, метал, но не лесно да падне, погоден за самостојна форма на скапоцен камен на лицето и ќе направи да изгледате поинаку. Прекрасен подарок тоа е добар изненадувачки подарок за девојки и жени на специјален фестивал.

Им се допаѓа и на купувачите..