• Ново
Ниско елита- HDI Gold Fishfinder Chartplotter
zoom_in

Ниско елита- HDI Gold Fishfinder Chartplotter

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Elite-4 HDI Gold Fish Finder/Chart Plotter All-нов лесен за употреба 4,3-инчен Fish Finder/Chartplotter со хибридна двојна слика-која комбинира технологија за широкопојасен интернет со технологија, супер-светло, ЛЕР, ЛЕР -Баклит приказ на боја, вградена GPS антена и Навионика-злато мапирање со висока дефиниција. Компактното злато елита-4 HDI комбинира супер-светло, LED-приклучок на боја и вградена GPS антена со целосен избор на денешните одлики на Fishfinder и Chartplotter што се лесни за пристап и работат-сите во А. Изненадувачки прифатлива цена - и доаѓа однапред спакувана со злато картографија на Навиониника. Вградени уреди за Gold Fishfinder/Gldplotter Elrance Elite-4 HDI : Chart Plotter, GPS. Боја на приказ : 16 бои (4-битни). Влезен напон : 12 V DC. Боја на приказ : 16 бои (4-битни). Влезен напон : 12 V DC. Издржливост : Доказ за вода. Тип на монтирање : Трансом. Големина на екранот : 4.3 ". Тип на монтирање : Трансом. Големина на екранот : 4.3".

Им се допаѓа и на купувачите..