• Ново
Чикаго Блекхокс - Капе Скејт Ѕид Постер, 14.725 22.375
zoom_in

Чикаго Блекхокс - Капе Скејт Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Овој Тренд Меѓународниот Нхл Чикаго Блекхокс - Капе Скејт 21 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Нхл Чикаго Блекхокс - Капе Скејт 21 Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Им се допаѓа и на купувачите..