• Ново
Boysујорк гиганти момчиња 4- SS Tee 9K1BXFGN XXL18
zoom_in

Boysујорк гиганти момчиња 4- SS Tee 9K1BXFGN XXL18

DEN 223.52

Износ
check Во продавницата.

Yorkујорк гиганти момчиња 4-18 SS Tee 9 K1 BXFGN2 XXL18. Момци тим памук со живописни графики и мека издржлива ткаенина. Расположи за вашиот омилен тим облечен во оваа нова, омилена мета! Ова ќе стане нов главен гардероба на вашите деца. Уживајте во оваа сезона во потполност, облечена во облеката на омилениот тим. Измешајте и одговарајте на нашиот широк спектар на стилови. Достапно во деца и младини во близина на вас. Boysујорк гиганти момчиња 4-18 SS Tee 9k1bxfgn2. Мек издржлив материјал. Лиценциран. Мешавина од памук. Машина за перење. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..