• Ново
- Неделен месечен планер, 5х8, сино небо, ветровито
zoom_in

- Неделен месечен планер, 5х8, сино небо, ветровито

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Планирањето на учебната година ќе биде ветре со академскиот планер 2023-2024 од Cupcakes и Cashmere за Blue Sky. Одликувајќи се со зелениот и белиот дизајн на покривање на ветровито, овој мал ден планер има најдобри неделни погледи за да ви помогне да управувате со часови и нови активности. Месечните календари се обележани со ламинирани јазичиња и нудат два референтни календари плус простор за белешки. 24-месечен годишен преглед и посветени страници за вашите контакти, годишни цели и важни датуми ви помагаат да се организирате и да останете фокусирани во текот на целата година . Совршен за учениците, наставниците и родителите, овој средногодишен неделен/месечен планер има удобен 5 X 8 Големина и издржливо врзување со близнаци во злато. Датумите на календарот се јули 2023 година - јуни 2024 година. Запознајте се со Cupcakes и Cashmere : Основана од Емили Шуман во 2008 година, Cupcakes и Cupcakes со седиште во Лос Анџелес е шик блог и бутик за мода, храна и декор. 2023-24 Неделен и месечен планер, 5х8, сино небо, ветровито.

Им се допаѓа и на купувачите..