• Ново
Филаделфија 76ерс-Шампион Ѕид Постер, 14.725 22.375
zoom_in

Филаделфија 76ерс-Шампион Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Осветлете ја секоја соба со Овој Нба Филаделфија 76ерс - Шампиони 15 Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународна Нба Филаделфија 76ерс-Шампиони 15 Ѕидни Постери Врамени Трендови Постерите имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Им се допаѓа и на купувачите..