• Ново
Јас Сум Од Либан Арт Деко Мода Налепница Тагови Ѕид Слика Лаптоп Налепница Самолепливи
zoom_in

Јас Сум Од Либан Арт Деко Мода Налепница Тагови Ѕид Слика Лаптоп Налепница Самолепливи

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Големина : 20см х 20см / Класификација : Налепници Карактеристика : - дизајн Во Форма На Квадрат.- квалитетни винилни материјали : отпорни на влага, отпорни на притисок и анти-масло.- Сјајна и елегантна површина : лесна за чистење и гребење, отпорна на нечистотија и вода .- Продадени 4 парчиња во собата .- Совршено се применуваат на поголемиот дел од рамни површини, како што се метал, ѕид, стакло, возила, мотоцикли, за создавање на вашиот уникатен стил декорација. - Добра употреба во лаптоп, куфер, тетратка или датотеки за додавање специјални и нови функции. Материјал : квалитетни винил материјали количина на пакет : 4 х налепници овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Јас Сум Од Либан Арт Деко Мода Налепница Тагови Ѕид Слика Лаптоп Налепница Самолепливи.

Им се допаѓа и на купувачите..