• Ново
Тело Бонбони 14г Жени Пирсинг ПВД Нерѓосувачки Челик Виолетова Брадавица Прстен Во Собата 9 16
zoom_in

Тело Бонбони 14г Жени Пирсинг ПВД Нерѓосувачки Челик Виолетова Брадавица Прстен Во Собата 9 16

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Нема да пролевате солзи кога ќе го проверите овој накит за брадавици со 14 мерачи. Направен е со 14мм златен тон ПВД над 316л прави мрени од нерѓосувачки челик. Секој од краевите има пурпурен акцент во форма на капка, со детали инспирирани од раб околу рабовите. Не мора да плачете за нов накит за пирсинг на брадавиците кога ќе ги имате овие елегантни прстени на брадавиците. Продаден како комплет од двајца. Мерач големина 14 мерач брадавица накит; 1,6 милиметри. 9/16 инчни брадавици пирсинг жени; 14 милиметарска должина на мрена; секси накит за пирсинг на брадавиците за секојдневно носење накит за тело. Изработени со златен тон ПВД над 316l накит од брадавици од нерѓосувачки челик хируршки челични прави мрени. Накит за пирсинг на брадавиците со виолетови краеви на акцент. Продаден како комплет од 2 пирсинг на брадавиците.

Им се допаѓа и на купувачите..