• Ново
Firstime & Co.® Дизајнер накит Армоар со декоративно огледало во сиво
zoom_in

Firstime & Co.® Дизајнер накит Армоар со декоративно огледало во сиво

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Дизајнерскиот накит Армоар со декоративно огледало во пепел го одржува вашиот накит организиран и надвор од очите. Избегнувајте избезумени пребарувања преку хаос со испреплетена ѓердани и бесконечно сортирање за да пронајдете пар обетки. Armoire Armoire има модерен дизајн на мароканските трелис со акции со декоративни огледала. Armoire има црно чувство за внатрешни работи, магнетизиран затворач на вратата, хардвер од сребрена завршница, 3 големи одделенија за одделенија, 24 куки за нараквици и ѓердани, слотови до 50 пара обетки и набори за компресија за 84 прстени. Отворете го вашиот Armoire за да ја откриете целата ваша колекција на накит, лесно достапна и убаво прикажана. Вклучен е целиот хардвер за монтирање, што ви дава можност да го монтирате Armoire на wallид или да висат над која било врата. 30 дена гаранција на производителот. Лесно пристап до целата колекција на накит; Декоративно огледало пред; Сиво; Магнетизиран затворач на вратата; Сребрен финиш хардвер; Чувајте ги сите ваши накит организирани и надвор од очите; Црн почувствуван ентериер; Држи 84 прстени, 50 пара обетки и содржи 24 куки за ѓердани и нараквици; 3 големи одделенија за одделенија; Монтирање на wallид или виси над вратата; Вклучен хардвер; Удобно огледало за внатрешни работи.

Им се допаѓа и на купувачите..