• Ново
Начин да ја прославиме маската на карневалскиот карневал на златни пердуви Марди Грас
zoom_in

Начин да ја прославиме маската на карневалскиот карневал на златни пердуви Марди Грас

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Фатете ги маските, зграпчете ги монистрата и фрлете ја шапката додека ја славите Марди Грас во стил оваа година. Огромната колекција на начин за славење на Марди Грас облечете предмети за свој сопствен изглед. Одете диви со светкав трепет, сјај и sequins или уживајте во пософистицирана облека со металики, сјај и чипка. Маски, мониста, фустани, осветлување и декор на забави, сите можат да се најдат во избрани продавници. Фатете ги добрите пред да биде предоцна да ги оставите добрите времиња! Маска.

Им се допаѓа и на купувачите..