• Ново
Шејн Адкинс - Газење земја [ЦД]
zoom_in

Шејн Адкинс - Газење земја [ЦД]

DEN 576.00

Износ
check Во продавницата.

Шејн Адкинс - Газење Земјата (ЦД НОВО)Етикета : Цд /Индисформат : Датум На Издавање : 11 Ноември 2003не. На Дискови : 1upc : 634479504822албум Песни1. Газење Земјата2. Јужен Марс3. Една Милја Источно Од Хејзел Грин4. Грав И Татери5. Нешто Што Сум Го Направил Во право 6. Грижи Се За Моето Бебе7. Нов Пазар Блуз8. Западниот Замав На дедо9. Флинт Ривер Блуз10. Црвена Нечистотија Буги11. Виолетова Трупот Грашок12. Рај13. Бомон Раг14. Ти Кажувам Сега 15. Топовско Раг16. Дикси Шејн Адкинс - Газење Земјата (ЦД НОВИ) Етикета : Цд /Индис Формат : Цд Датум На Издавање : 11 Ноември 2003 Бр. на Дискови : 1 UPC : 634479504822 Албум Песни 1. Газење Земјата 2. Јужен Марс 3. Една Милја Источно Од Хејзел Грин 4. Грав и Татери 5. Нешто Што Сум Го Направил Во Право 6. Грижи Се За Моето бебе 7. Нов Пазар Блуз 8. Западниот Замав На Дедо 9. Флинт Ривер Блуз 10. Црвена Нечистотија Буги 11. Виолетова Трупот Грашок 12. Рајот 13. Бомонт Партал 14. Ти Кажувам сега 15. Топовска Крпа 16. Дикси.

Им се допаѓа и на купувачите..