• Ново
Модерен Метод На Гитара Одделение 2, Проширено Издание
zoom_in

Модерен Метод На Гитара Одделение 2, Проширено Издание

DEN 415.52

Износ
check Во продавницата.

Одделение 2/Проширена верзија На познатиот Метод На Модерна Гитара Мел Беј Додава нов, внимателно оценет материјал за играње за секој изучен концепт. Соло сепретставени во различни стилови. Посебна карактеристика е додавањето на длабински студии за собирање во клучевите На Ц, Ам, Г, Ем, Ф, Дм, Д и Бм. Дополнителни студии се содржани во втората позиција и во 6/8 време. Накратко, ако навистина сакате да научите да свирите одлична гитара, ова е методот! Тој е неспоредлив по својата темелност во учењето на секој важен концепт. Вклучува пристап до онлајн аудио. - Дополнителна Нова Музика За Секој Предаван Концепт-Собирање Студии во 8 клучеви-Нови Сола Во Различни Стилови-Започнува Проучување На Свирењето На Позицијата-Внимателно Оценето За Движење Со Корисничко Темпо-Неспоредливо Во Сеопфатноста-Придружник онлајн преземање аудио достапно Модерен Метод На Гитара одделение 2.

Им се допаѓа и на купувачите..