• Ново
Стогодишно старо орев внатре дебело внатре. Широк во должина на луксузен винил четвртина рунда обликување
zoom_in

Стогодишно старо орев внатре дебело внатре. Широк во должина на луксузен винил четвртина рунда обликување

DEN 196.96

Износ
check Во продавницата.

Стогодишнината на МСИ, на возраст од орев, винил штица, се одликува со најдлабоките, најбогатите кафеави и прекрасното зрнеста за автентичен изглед на дрво во винилна штица со ниско одржување. Оваа иновативна трим е поддржана од гаранција, а е погодна за сите нивоа на одделение. Може да се чувствувате уверени во користењето на вашиот дом дури и во подрумот. Врвно издржливо и прекрасно, стариот орев винил штица подови е совршено за зафатените семејства кои не сакаат да жртвуваат стил за практичност. Се користи за да се потенцира транзицијата од таблата на површината на подот, особено во реновирани подови каде што таблата со табла обично не се отстранува. Четвртиот круг обезбедува суптилна мешавина помеѓу празнината во подот и wallидот што обезбедува прекрасен готов изглед на секоја просторија во вашиот дом. MSI Centennial Ofged Walnut 3/4 in. Дебела x 3/5 in. Широк x 94 in. Должина на луксузен винил четвртина од кругот на стогодишнината на староста на оревот, нуди автентичен изглед на винил од винил од винил. Дебелина од 19 мм x 0,625 ин. Ширина x 94 in. Должина. Соодветна оценка за инсталација : над одделение, на одделение или под одделение. Може да се инсталира над повеќето постојни површини, вклучувајќи плочки, дрво, бетон и винил. Станбена употреба. Лесно за чистење и одржување - 100% водоотпорен. Реален изглед на дрво и втиснување. За употреба само во затворено и во околини контролирани од температурата.

Им се допаѓа и на купувачите..