• Ново
Чудо нации за момчиња од карго шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & хаски
zoom_in

Чудо нации за момчиња од карго шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Земете две пакувања од карго шорцеви за момчиња од Wonder Nation. Двојно е удобност и ладно со плетена половината за лесно носење и карго стил што никогаш не згаснува. Исклучиво на. Вклучува 2 карго шорцеви. Плетете ја еластичната лента за половината со врзана вратоврска за голема удобност. Отворени џебови однапред и назад; Размавнувајќи ги џебовите. Докажано дете тешко : истегнување ткаенина. 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Карго шорцеви за момчиња од чудо нација.

Им се допаѓа и на купувачите..