• Ново
Момци за мали деца на Гаранималс, големини со големини, големини 12м-5Т
zoom_in

Момци за мали деца на Гаранималс, големини со големини, големини 12м-5Т

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Забавни времиња! Повлечените шорцеви на Гаранаималс го одржуваат кул и удобно во текот на целиот ден. Лесен избор за ден на авантура или релаксирање, тој ќе го сака фит и удобно чувство без гужва. Loveе ја сакате лесната грижа и дека можат да се мешаат и да се совпаѓаат со сите негови омилени тимови и тенкови. Тоа е победа за неговиот сончев ден. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Удобно вклопување. Повлечете шорцеви за момчиња од мали деца од Гаранималс.

Им се допаѓа и на купувачите..