• Ново
Копче за момчиња во слободен стил надолу со кошула, маица за скејтер и шорцеви од карго, сет на облеки од 3 парчиња, големини 4-7
zoom_in

Копче за момчиња во слободен стил надолу со кошула, маица за скејтер и шорцеви од карго, сет на облеки од 3 парчиња, големини

DEN 217.28

Износ
check Во продавницата.

Момци со слободен стил со две парчиња сет. Врвот е копче надолу по телото во ткаена ткаенина, а дното има исмејувачки врски со еластична лента за половината и џебови од карго. Маичка кошула со графички скејтер со пуф и детали за детали за слободни момчиња со 3 парчиња сет на облека. Повлечете ги шорцевите. Графички маици. 60% памук / 40% полиестер. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..