• Ново
Ексклузивна бомбаш јакна на момчињата за чудо нација и сет со 2 парчиња маица, големини 4-18
zoom_in

Ексклузивна бомбаш јакна на момчињата за чудо нација и сет со 2 парчиња маица, големини 4-18

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Супер кул стил? Проверете. Wonder Nation обезбедува елегантно ажурирање на неговата обична колекција со овој сет од 2 парчиња во кој има бомбашка јакна и координација на ме. Совршено да се меша и да се совпаѓа со неговата постојна гардероба! Сет со 2 парчиња вклучува : бомбардерски џек и маица. Бомбардер : поштенски пат; ребрести манжетни и полите. Маица : вратот на екипажот; кратки ракави. Супер мек. Удобност без ознаки. Јакна : 100% полиестер; Маица 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Бомбардерска јакна и маица со 2 парчиња облека поставени за момчиња од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..