• Ново
Графичка маица со долг ракав на нација
zoom_in

Графичка маица со долг ракав на нација

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Вашиот мал човек ќе го сака прекрасниот стил и меката удобност на оваа чудо нација со долги ракави графички мета. Направено од мека ткаенина од мешавина од памук, оваа маичка ќе го задржи удобно без разлика дали е надвор и околу или легнува наоколу. Ракавите ракави создаваат ласкава силуета што ќе се чувствува како дома, додека графичкиот печатење на екранот од предната страна ќе го натера да се истакне. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Graphic Tee Graphic Tee на Nation Nation (мали момчиња и големи момчиња) : 60% памук, 40% полиестер. Ракави ракави. Момци. Графички отпечаток на екран. Контрастно деколте. Лесна мека ткаенина. Достапно во разновидни стилови. Вклучете се внатре, машината измијте ладно, измијте со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно, не железо на печатење/мотив.

Им се допаѓа и на купувачите..