• Ново
Маицата на момчињата на Леви, Батвинг, големини 4-18
zoom_in

Маицата на момчињата на Леви, Батвинг, големини 4-18

DEN 300.16

Износ
check Во продавницата.

Едноставен носител на изјава од Леви е изработен од мека маичка и заврши со најпознатиот лого фронт и центар. Комбинирана ткаенина од Jerseyерси се чувствува меко на кожата . вратот на екипажот со ребра. Кратки ракави. Мулти-боја риба графичка лого на лого на градите. Вратот без ознака за абење без гужва.

Им се допаѓа и на купувачите..