• Ново
Расел Момчиња Ниво До Шорцеви, Големини 4-18
zoom_in

Расел Момчиња Ниво До Шорцеви, Големини 4-18

DEN 255.68

Износ
check Во продавницата.

Израмнете ја неговата активна облека и додадете ги Овие Шорцеви За Влечење Момчиња Од Расел во мешавината. Спарувајќи се со неговите омилени маици и тенкови, вашето момче е подготвено за неговите омилени спортови и активности! Овие шорцеви имаат мрежести преклопни панели за дишење со својства што ја отстрануваат влагата за да му помогнат да биде ладен и сув за секој тренинг или секојдневно излегување. Материјал : 53% Полиестер/36% Рециклиран Полиестер/11% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Активно вклопување. Затворање : стил На влечење со еластичен струк за дополнителна удобност; вратоврска за врвка. Џебови : 2 странични џебови ги држат најважните работи. Карактеристики : Dri-Power 360 отстранувањето на влагата помага да се одржува ладен и сув; рефлектирачка топлина; лого топлина. Активни Шорцеви За Повлекување На момчињата Од Расел.

Им се допаѓа и на купувачите..