• Ново
Спајдермен Момци Луксузна Плишана Наметка За Пижами, Големини 4-12
zoom_in

Спајдермен Момци Луксузна Плишана Наметка За Пижами, Големини 4-12

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Мека и цврсто! Тој може да ја носи Оваа Кадифена Наметка Од Спајдермен во пријатни ноќи или да ја фрли преку пижами во студени утра. Забавниот отпечаток на неговиот омилен суперхерој ќе го направи ова за спиење. Материјал : 100% полиестер кој го задржува Пламенот. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : Отворен фронт со само врзување на половината. Ракави : Долги ракави. Џебови : Два џебови на страните. Карактеристики : Кадифен ткаенина; целиот печатење. - Марвел, Сите Права Се Задржани. Спајдермен Пижама Облека За Момчиња.

Им се допаѓа и на купувачите..