• Ново
Момчиња 5. оз. Удобностмека Памучна Маица
zoom_in

Момчиња 5. оз. Удобностмека Памучна Маица

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка јака, дупки за раце и етикета за вратот без ракави, етикета За следење На етикетата ханес Бојс 5.2 мл. Удобностмек Памучна Маица 5480 (5 ПАКУВАЊЕ).

Им се допаѓа и на купувачите..