• Ново
Машки 14 килограми позлатени. Стерлинг сребро создаде рубин и создаде прстен од сафир
zoom_in

Машки 14 килограми позлатени. Стерлинг сребро создаде рубин и создаде прстен од сафир

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Чувајте ги очите заклучени на наградата со дво-тон 14 килограми злато-позлатени .925 Стерлинг сребрен прстен. Модниот прстен на овој господин е навистина еден од еден вид со силно внимание на деталите што се фокусираат на тврдите линии и блокирање на бојата. Неговата високо полирана дво-тонска шема на боја на злато и сребро е внимателно прикажана со црни жлебови и е завршена со две создадени бели сафир камења и единечен црвен лабораториски гемстон Руби. Координирајте го овој прстен во вашиот секојдневен изглед или облечете го на следниот Soiree. Машки дво-тон злато од 14 килограми сребро бело создадено сафир и создаде црвен прстен од скапоцен камен на Руби-моден прстен за мажи. Стерлинг сребрен моден прстен; боја со два тона; Црн финиш жлеб. Создаде акценти на бел сафир; Создаден единечен рубин скапоцен камен. Затегнат-вклопување. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..