• Ново
Борба против спортот, чувари на шинки со кикбокс, редовно бело
zoom_in

Борба против спортот, чувари на шинки со кикбокс, редовно бело

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Стражарите со традиционален стил Shin Instep користат ергономска форма за подобрено вклопување со помалку менување. Двојно затворање на кука и јамка што ја обезбедува позицијата. Еластично парче на подножјето се протега за да се вклопи на која било големина на ногата и да се држи ситно. Синтетичка кожа конструкција за еластичност. Дополнителни трошоци за испорака се применуваат за оваа ставка. Точната сума е цитирана на исходот или со избирање за да ги процените трошоците за испорака во количката. Борбени спортови ММА Кикбокс -чувари на Шин : Традиционален стил на инсеп -стражари користат ергономска форма за подобрено вклопување со помалку менување. Еластично парче на подножјето се протега за да се вклопи на која било големина на ногата и да се држи ситно. Синтетичка кожа конструкција за еластичност.

Им се допаѓа и на купувачите..