• Ново
Диви спортови МЛБ Детроит Тигерс полето за опашка од задната врата
zoom_in

Диви спортови МЛБ Детроит Тигерс полето за опашка од задната врата

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Навивачите на бејзбол насекаде се фаќаат за MLB Detroit Tigers Tailgate Toss Cornhole Set. Покажете ги вашите вистински бои на Детроит Тигерс на следната забава или домашна забава. Оценете го победничкиот натпревар со вашите пријатели и семејство додека вашиот тим постигнува постигнува на теренот со оваа лесна за поставување, лесен за играње комплетна игра на задната врата. Добивате две табли со три метри со три метри со рачка за носење и тимска графика, осум вреќи со грав од 12 унца и упатства за игри. Диви спортови MLB Детроит Тигри Осум вреќи со грав од 12 мл. Официјално лиценциран производ. Одборите велкро заедно и имаат рачка за носење за лесен транспорт. Чанти складирани помеѓу табли кога не се во употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..