• Ново
Fremont Die Consumer Products F Fuzzy Dice - Детроит тигри
zoom_in

Fremont Die Consumer Products F Fuzzy Dice - Детроит тигри

DEN 142.08

Износ
check Во продавницата.

Ги карактеризираат во вашиот автомобил, спортска просторија, канцеларија или детска соба! Можностите се бесконечни! Овој сет на коцки се изработени од висококвалитетно кадифен, а секоја има 3 во големина. Тие доаѓаат на жица за лесно да висат каде и да висат каде и да висат каде и да висат каде и да висат каде и Изберете! Совршен подарок за кој било спортски обожавател! Тимско лого - Детроит Тигерс - SKU : MLNG3076 MLB Detroit Tigers Plush Team Fuzzy Dice : Секоја коцки мери приближно 3 "квадратни. Висококвалитетно кадифен. Официјално лиценциран MLB производ. Тимски лого и бои.

Им се допаѓа и на купувачите..