• Ново
Филаделфија Филис-Граѓанска Банка Парк Ѕид Постер, 22.375 34
zoom_in

Филаделфија Филис-Граѓанска Банка Парк Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 2239.84

Износ
check Во продавницата.

Овој Тренд Меѓународниот Млб Филаделфија Филис - Граѓаните Банка Парк 22 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Нашата посветеност на квалитетен производ, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти е централна во позиционирањето на компанијата како главен лидер во овие категории на производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Им се допаѓа и на купувачите..