• Ново
Gear 32 Cruiser Board - Во асортиман на продавница
zoom_in

Gear 32 Cruiser Board - Во асортиман на продавница

DEN 2879.84

Износ
check Во продавницата.

MGP Action Sports - 32 "Комплетна табла за крстарење - Графички Bay Dive Graphic - 8 Ply Maple Deck - Suites Boys and Girls Ages 5+ - Max Rider Тежина 220 bs - 3 -годишна гаранција на производителот - бренд #1 Pro Scouter Brand - изграден до последен! Мад Gear Est. 2002 Карактеристики на производот : 32 "8-ply Maple Cruiser Deck 5 " Тешки алуминиумски камиони со тешки алуминиумски алуминиумски плочи 90 A PU инјектирани перничиња 62mm x 51mm 80 A CAST PU тркала ABEC-7 јаглеродни челични лежишта Maple Deck & Mad D Logo Grep Дизајнирано од MADD GEAR ACTION SPORTS на комплетен скејтборд со крстарење од 32 инчи е сè што сакате во таблата со крстарење. Без разлика дали се лизгате надолу на плажа или крстареш до продавниците на тротоарот, комплетен скејтборд со Cruiser Madd Gear Pro 28 Inch има комплетен скејтборд со комплетен скејтборд Вие покривте! 32 "x 9" 8-ply Maple единечен заоблен удар.

Им се допаѓа и на купувачите..