• Ново
Minи женски маничен фустан со долги ракави на плоштад
zoom_in

Minи женски маничен фустан со долги ракави на плоштад

DEN 415.84

Износ
check Во продавницата.

Овој мини фустан од квадратниот врат од Get носи женски шарм со широко распространето деколте и долги ракави за треперење. Собраниот каросерија на овој фустан од постелнина, дава елегантен, ласкав профил и е завршен со здолниште што тече што е за забава. Само лизгајте на омилените обувки и подготвени сте да одите! Материјал : Цветен пазар на цвеќиња/точки на doodle : 55% постелнина/45% рајон; Бебе гингам : 64% памук/35% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : мини должина; хитови над колената. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : квадратно деколте; разгалени манжетни; собрани каросерии. Долгиот ракав на женските фустан од вратот од ГЕТ.

Им се допаѓа и на купувачите..