• Ново
Женски Фустани Без Ракави Мини Секојдневен Цветен Летен Халтер Фустан Белиот
zoom_in

Женски Фустани Без Ракави Мини Секојдневен Цветен Летен Халтер Фустан Белиот

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа Модна Ткаенина за Фустан Со Оглавник е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор. Информации за производот : . - Пол : Женски. - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Должина : Мини. - Должина на ракавот : Без Ракави. - Стил На Облекување : Мини. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 15285 Фустан. Големина : С САД : 4 Биста : 86см/33,86" Половината : 70см/27,56" Колк : 116см/45,67" Должина : 91см/35,83" Големина : М САД : 6 БИСТА : 90см/35,43" Половината : 74см/29,13" Колк : 120см/47,24" Должина : 92см/36,22" Големина : л сад : 8 биста : 96см/37.80" половината : 80см/31.50" колк : 126см/49.61" должина : 93см/36.61" големина : Xl САД : 10 Биста : 102см/40.16" половината : 86см/33.86" колк : 132см/51.97" должина : 94см/37.01" Големина : xxl сад : 12 биста : 108cm/42.52" половината : 92cm/36.22" колк : 138cm/54.33" должина : 95cm/37.40" ГОЛЕМИНА : xxxl сад : 14 биста : 114cm/44.88" половината : 98cm/38.58" колк : 144cm/56.69" должина : 96cm/37.80" ● "материјал" : 95% полиестер,5% Спандекс.Моден стил,удобен. "Натпревар" : Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан или појас. Тоа е лесно да се сакаат сите сезони. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : Дрезе;фустани;женски фустани;женски секојдневни фустани;секојдневни фустани;женски фустани;фустан за дипломирање;женски летен фустан;фустани за жени;женски секојдневни фустани;женски фустани;женски фустани;летни фустани;миди фустани;женски фустани секојдневен;фустан лето;макси фустан;сарафани за жени;женски секојдневен фустан;женски фустани;женски фустани лето;цветен фустан;миди фустан;пролетен фустан;црн фустан фустан;миди фустани За Жени;фустан со кратки ракави;макси фустан за жени;макси фустани;фустани плус големина;плус големина панталони;плус големина фармерки;плус големина лето;плус големина жена;плус големина кошула;.

Им се допаѓа и на купувачите..