• Ново
Мини Фустани За Жени V-Вратот Долги Ракави Цветни Печати Половината Врвка Датира Партија Фустан
zoom_in

Мини Фустани За Жени V-Вратот Долги Ракави Цветни Печати Половината Врвка Датира Партија Фустан

DEN 574.08

Износ
check Во продавницата.

Големина : С Биста : 96см/37.80" Рамо : 35см/13.78 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 81см/31.89". Големина : М Биста : 101см/39.76" Рамо : 36см/14.17 "Ракав : 47см/18.50 " Должина : 82см/32.28". Големина : L Биста : 106cm/41.73 "Рамо : 37cm/14.57" Ракав : 48cm/18.90 "Должина : 83cm/32.68". Големина : XL Биста : 111cm/43.70 "Рамо : 38cm/14.96" Ракав : 49cm/19.29 "Должина : 84cm/33.07". Големина : XXL Биста : 116cm/45.67" Рамо : 39cm/15.35 "Ракав : 50cm/19.69 " Должина : 85cm/33.46". Женски V Вратот Долги Ракави Печатење Половината Врвка Датира Облекувањекарактеристики За Забава : Материјал : Изработен од висококвалитетен дакрон, мека и удобна ткаенина ви носи ветровито чувство. Стилски : Вратот V И боемскиот растеглив струк совршено ја покажуваат вашата шармантна фигура на телото. Карактеристики : изработен е од висококвалитетен полиестер и неговата тежина е доволно издржлива за секојдневно носење. Долги Ракави, v вратот, должина на коленото,бохо стил,елегантен,бохо дезен,џеб, врвка за влечење прилика : Погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за Плажа/Одмор/Забава/Шопинг/Работа/Надвор/Дома/Гостин На Свадба/Одмор/Клуб. Големина Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Им се допаѓа и на купувачите..