• Ново
Без граници селански фустан на јуниори
zoom_in

Без граници селански фустан на јуниори

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Тече, нивото на здолниште го става вашиот летен стил во движење без селски фустан од границите. Fluttery, Flirty и Fun, овој фустан има асортиман на печатење и удобна еластична половината. Исклучиво на. Моделот е 5’10 и носи големина M. над должината на коленото. V-врат; А-линија силуета. Еластична половината. Ниво на здолниште. Печатење на сите. Достапно во 4 избрани обрасци. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Селски фустан за јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..