• Ново
9? Доги Вие сте неверојатен балон со фолија
zoom_in

9? Доги Вие сте неверојатен балон со фолија

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Овој балон со фолија CTI е идеален начин да му кажете на некого колку значат за вас. Ова сте неверојатен балон може да помогне да се охрабрува на пријател или само да дозволите некој да знае дека се многу посебни за вас. Овој балон од 9 "е само-запечатување, така што е долготраен и тесен воздух. Без разлика дали познавате некој на кого му треба навивање или само сакате да испратите потсетник на најдобар пријател за кој навистина ги цените во животот. CTI 9 "Doggie Вие сте неверојатни балон со фолија : 9" Балон има куче кое носи нијанси со печатено читање, вие сте неверојатни. Овој балон за кучиња е симпатичен и сигурно ќе донесе насмевка на нечие лице. Само-запечатување.

Им се допаѓа и на купувачите..