• Ново
Mio Marino Ratchet Кликнете на ремени за мажи - Менс удобност Оригинален кожен фустан појас - Автоматска тока - стил - прилагодлив од 28 до 54 половината
zoom_in

Mio Marino Ratchet Кликнете на ремени за мажи - Менс удобност Оригинален кожен фустан појас - Автоматска тока - стил - прилагодлив

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Лесна употреба - само лизгајте го ременот на фустанот во лизгачката тока и да ја повлечете лентата за ременот на ременот, товата едноставно се заклучува. Издржливите токи се дизајнирани да го одржуваат вашиот стил на Марино долго време!. (Не се потребни алатки!) 2. За да го отстраните слајдот, едноставно притиснете ја малата метална рачка на дното на товата на ременот без дупка и добијте мазно нечујно ослободување во само една секунда! Стручно конструирани ремени за мажи за мажи се олицетворение на елегантна форма на состаноци практична функција. За да го олабавите ременот за тресење од токму, цврсто притиснете го ременот за кликнување напред внатрешен пат во прилагодливата тока на ременот и затворањето ќе се крене самостојно. Марино е тука за да им обезбеди на нашите почитувани клиенти најпријатно искуство. Комбинацијата на стручна конструкција и одличен современ стил е она што го прави марино појаси за мажи карактеристично ексклузивни.Цврстиот механизам за неверојатна состојба на уметничките карактеристики ви нуди без напор и ефикасно искуство секој пат !! Врвот на ременот на ракетот се вметнува во товата на слајдот, каде што механизмот за заклучување го држи ременот на рачката на нашиот уникатен систем за следење и автоматско го заклучува од задниот дел.Пефектната вклопување за апсолутно одлично вклопување само следете ги овие два едноставни чекори : 1. Марино создава ситно изработени ремени за автоматско заклучување на извонредна убавина, удобност, издржливост и функционалност. Нашата политика за враќање од 45 дена, плус 180 дена гаранција, ви овозможува купување без ризик! Нема повеќе дупки - Кожен ремен на Марино обезбедува 38 уникатни прилагодувања за исклучително удобно вклопување. Исечете го кожниот појас до посакуваната големина и цврсто зацврстете го со затворање. За да го ослободите автоматскиот појас, нежно притиснете го лост на страната на отстранливата тока и заклучување ќе се прилепи.

Им се допаѓа и на купувачите..