• Ново
Докерс Машки директно вклопување во работниот ден Каки панталони панталони
zoom_in

Докерс Машки директно вклопување во работниот ден Каки панталони панталони

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Каки што работи во секое време, каде било-го изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната четиринасочна технологија за истегнување и технологија без брчки за да може да работи за вас и вашиот животен стил. Удобно каки што работи без разлика што. Изграден со флексибилен лента за половината, така што секогаш сте удобни, има скриен безбедносен џеб со скриен патент и монета оддел.

Им се допаѓа и на купувачите..