• Ново
Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant
zoom_in

Wrangler Men's Straight Fit Pocket Pant

DEN 367.68

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во стилот и удобноста во директно вклопување во двојки. Лесно е да се облекувате или да се облекувате, овие панталони совршено се спаруваат со сè. Одликувајќи се со директно седиште и бутовите, и флексибилна ткаенина Twill, овие ќе бидат најудобните панталони во вашиот плакар. Wrangler Men's Straight Fit 5 џебни пантолони класични пет џеб. Директно одговара. Висок пораст. Ципер лета со привремено затворање. Два џебови за грб без затворање. 98% памук/2% спандекс.

Им се допаѓа и на купувачите..