• Ново
Chaps Men's Classic Straight Fit Struter Chino Pants, големини 29-52
zoom_in

Chaps Men's Classic Straight Fit Struter Chino Pants, големини 29-52

DEN 319.52

Износ
check Во продавницата.

Совршен додаток на вашиот плакар, овие панталони со чипови се разноврсни, но сепак издржливи, со супер-меко чувство обезбедувајќи екстремна утеха на денешниот човек. Изработени со стрии каде што ви треба и флексибилна лента за половината што се шири за совршено вклопување, тие се дизајнирани да обезбедат години на абење. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Straight Fit. Подигнување и инсејм : среден пораст; 30 "-34" inseam, по големина. Затворање : Копче и летање со поштенски. Ockебови : 2 џебови од предниот цвест и 2 џебови за заварување со затворање на копчињата, држете ги најважните работи. Карактеристики : Супер мека, издржлива ткаенина; Брв брчки; флексибилна лента за половината; јамки на појас. Машки класичен директно вклопување чино панталони од поглавја.

Им се допаѓа и на купувачите..