• Ново
Менс Полиестер Руно Панталони П
zoom_in

Менс Полиестер Руно Панталони П

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

7.8 мл., 50/50 памук/полиестермајд со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња патентиран, Ниско-пилула, Висока густина На бод PRINTPRO XP FLEECEDIFERENTING предниот и задниот рајзеластичен појас со внатрешна врвкадвојна игла еластични манжетни ознака-слободен етикета Ханес Менс Полиестер Руно Панталони P650 (3 ПАКЕТ).

Им се допаѓа и на купувачите..