• Ново
Hanes Mean and Big Men Ecosmart Fleece Pullover Hoodie, големини S-5XL
zoom_in

Hanes Mean and Big Men Ecosmart Fleece Pullover Hoodie, големини S-5XL

DEN 448.00

Износ
check Во продавницата.

Мекото, издржливо руно со двојно игла, вратот на вратот и куќите, останува силно кога работите или играте напорно. Машка и голема машка машка машка маичка за џуџиња на куќиште, до големина 5xl : приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. опуштено вклопување; прикачен аспиратор со влечење. Стајлинг на пуловер. Prontеб на предната торбичка. Ребрести манжетни и полите. Двојно-игличкото покритие на вратот и потпетиците за издржливост. 50% памук/ 50% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои; белило од хлор кога е потребно; Трбајте сув медиум. До 5% од полиестер создаден од рециклирани шишиња. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..