• Ново
20 OD 7 8 ID 1 2 P Кан Архитектонско одделение ПВЦ ПИВК ПИРКЕДЕН таванот Медалјон, антички бледо злато
zoom_in

20 OD 7 8 ID 1 2 P Кан Архитектонско одделение ПВЦ ПИВК ПИРКЕДЕН таванот Медалјон, антички бледо злато

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 20 "OD X 6 7/8" ID X 1/2 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како A. Wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Достапни се современи, современи и елегантни опции.

Им се допаѓа и на купувачите..