• Ново
Гуган Мамки Повлечете н Капка, Природни-пакет
zoom_in

Гуган Мамки Повлечете н Капка, Природни-пакет

DEN 208.64

Износ
check Во продавницата.

ГУГАН МАМКИ ПОВЛЕЧЕТЕ N КАПКА 4 " Дизајниран Од Алекс Периќ, Гуган Мамки Повлечете n Капка е финес убиец. Црвот со пад од 4 " имаше профил на мамка-риба. Без разлика дали сте?повторно риболов на брегот или соочени со риби под притисок, оваа мала бас закуска треба да може да произведе залак. ПРЕПОРАКИ ЗА ОПРЕМА : Ролна : Врти 2500 Големина Ролна Прачка : 6 ' 6 " -7 ' 2 ' Средна Светлина-Средна Тешка Моќност Брза Акција Линија : 6-12lb Флуоројаглеродно Влечење n Капка, Природно-6 пакување.

Им се допаѓа и на купувачите..