• Ново
Ccdes Агол Мелница Приклучок Клуч Електричен Клуч Отстранување Агол Мелница Платна Мелница Додатоци, Агол Мелница Расклопување Алатка
zoom_in

Ccdes Агол Мелница Приклучок Клуч Електричен Клуч Отстранување Агол Мелница Платна Мелница Додатоци, Агол Мелница Расклопување

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Функција : 1. 1/2 Клуч : целиот пазар 1/2 (12,5 ММ) електричен клуч, клуч за крцкање, ветер топови за свиткување и други тешки алатки, расклопување и монтажа заштеда на време на трудот.2. Лесен За Употреба : стегањето од типот квадратен заб е силно, стегањето од типот на две канџи е цврсто, а завртката е погодна за расклопување и монтажа.3. Едно Парче Калапи : клучот е фалсификуван и формиран со ладен наслов и е изработен од индустриски челик ванадиум и легура на молибден. Тој е отпорен на удари и има силен вртежен момент.4. Широко Користен : клучот за приклучок за аголна мелница може да се користи со различни рачни алати, како што се : со електричен клуч, со лента за свиткување или рачен клуч може да се користи.5. Универзален И Стандарден Интерфејс : клучот за приклучок за аголна мелница има стандарден интерфејс. Интерфејсот е дизајниран повеќето конектори на пазаротспецификација : Тип На Ставка : Клуч За Приклучок За Аголна Мелница : ванадиум и легура на молибден тежина : Прибл. 260g/9.2 oz Size : 4x2, 5x2, 5cm/1, 57x0, 98x0, 98inpackage Листа : 4 x Агол Мелница Приклучок Клуч Широко Се Користи : агол мелница приклучок клуч може да се користи со различни рачни алатки, како што се : со електричен клуч, со свиткување бар или рачен клуч може да се користи. За 1/2 Клуч : Компатибилен со целиот пазар 1/2 (12,5 ММ) електричен клуч, клуч за крцкање, ветер топови за виткање и други тешки алатки, расклопување и монтажа заштеда на време на трудот. Универзален И Стандарден Интерфејс : клучот за приклучок за аголна мелница има стандарден интерфејс. Интерфејсот е дизајниран за повеќето конектори на пазарот.

Им се допаѓа и на купувачите..