• Ново
Ханес брифис солидна лента супер мека затегната трајна пакет подлога
zoom_in

Ханес брифис солидна лента супер мека затегната трајна пакет подлога

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Овој кратко на мажите на Ханес е двојно зашиен на препоните и Хемс за дополнителна издржливост. Удобниот флексибилен лента за половината се протега за да се обезбеди безбедно вклопување. Тој е супер мек и нема да вози нагоре. Неговата напредна технологија за заштита на мирис ги напаѓа бактериите што предизвикуваат мирис во облеката што предизвикува да мириса на долна облека за да може да се чувствувате свежо цел ден. Спарен со технологија која се прилагодува на температурата, околината и активноста ќе ве одржува ладно и суво за целодневна удобност свеж IQ. X-temp. Без ознака за удобност без чешање. Проширени големини. Удобност флексибилна лента за половината.

Им се допаѓа и на купувачите..