• Ново
Повторно воспоставена заменска замена за Epson T676XL T676XL T цијан -кертриџ со висок принос за Epson Workforce WP 4020, 4530, 4540, и Workforce Pro WP 4010, 4023, 4090, 4520, 4533, & 4591
zoom_in

Повторно воспоставена заменска замена за Epson T676XL T676XL T цијан -кертриџ со висок принос за Epson Workforce WP 4020, 4530,

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Заштедете уште повеќе со нашиот преработен кертриџ. Оваа ставка вклучува 1 T676 XL220 цијан кертриџ. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот EPSON T676 XL кертриџ кога нашите резерви за повторно воспоставено производство на печатачот даваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Оваа ставка работи во следниве печатачи на работната сила и работната сила EPSON : WP 4020, 4530, 4540, WP 4010, 4023, 4090, 4520, 4533, & 4590. Ние сме ексклузивен препродавач на брендот LD производи со висок квалитет на печатење. Принос на страница : 1.200 рок на траење : 12-18 месеци Употребата на преработени касети и материјали за печатење не ја поништува гаранцијата за печатачи со висок квалитет. 100% загарантирано. Ист капацитет како оригинален.

Им се допаѓа и на купувачите..